TIMO 2019 RESULTS

REGION CANDIDATE NO NAME GRADE AWARD
MALAYSIA 1000478 TANG YI XUAN PRIMARY 2 BRONZE AWARD
MALAYSIA 1000479 LEE YIN YI PRIMARY 2 MERIT AWARD
MALAYSIA 1000725 SHAMITRA A/P GUNALAN PRIMARY 2 MERIT AWARD
MALAYSIA 1000109 TEOH ZHOU ZHE PRIMARY 3 GOLD AWARD
MALAYSIA 1000110 YAW JIA XIN PRIMARY 3 BRONZE AWARD
MALAYSIA 1000506 SAMIRA NESAMALAR A/P SIVANESAN PRIMARY 3 MERIT AWARD
MALAYSIA 1000507 SOPHIE AURORA MALFAID PRIMARY 3 MERIT AWARD
MALAYSIA 1000180 BRANDON CHOO SZE HOW PRIMARY 4 GOLD AWARD
MALAYSIA 1000177 TANG KIAT LENG PRIMARY 4 GOLD AWARD
MALAYSIA 1000178 CHEAH JOR WII PRIMARY 4 SILVER AWARD
MALAYSIA 1000179 WONG KAE JET PRIMARY 4 SILVER AWARD
MALAYSIA 1000530 JORDAN LING YI CHENG PRIMARY 4 MERIT AWARD
MALAYSIA 1000238 LEE JUN HUI PRIMARY 5 BRONZE AWARD
MALAYSIA 1000594 JEFFREY LAU JUN HONG PRIMARY 6 BRONZE AWARD
MALAYSIA 1000289 AHMAD AQMARUL HARRAZ AZHAN PRIMARY 6 MERIT AWARD
MALAYSIA 1000287 COLIN KUHEN JEYARAJAH PRIMARY 6 MERIT AWARD
MALAYSIA 1000288 JULIAN QUAH MENG KIT PRIMARY 6 MERIT AWARD
MALAYSIA 1000290 NAZHIF SAIFULLAH BIN KHAIRUNIZAM PRIMARY 6 MERIT AWARD
MALAYSIA 1000315 PHUA YUFAN SECONDARY 1 BRONZE AWARD
MALAYSIA 1000314 ELLY ADRIANNA BT ENZE AZRUL SECONDARY 1 MERIT AWARD
MALAYSIA 1000650 TAN LI-ZHANG SECONDARY 2 MERIT AWARD
MALAYSIA 1000649 YAW HAO BING SECONDARY 2 MERIT AWARD
MALAYSIA 1000406 CHEW YU XUAN SECONDARY 3 BRONZE AWARD
MALAYSIA 1000405 JOHNNY NGU WANG LEE SECONDARY 3 BRONZE AWARD
MALAYSIA 1000680 TAY WEN XUAN SECONDARY 3 BRONZE AWARD
MALAYSIA 1000407 WAN SAQIF LUTFILHADI BIN WAN KHAIRUDDIN SECONDARY 3 MERIT AWARD
MALAYSIA 1000698 TAN HONG SHENG SENIOR SECONDARY GROUP GOLD AWARD
MALAYSIA 1000703 BRANDON TING ZHENG EN SENIOR SECONDARY GROUP SILVER AWARD
MALAYSIA 1000423 JACKSON LUK TIONG SING SENIOR SECONDARY GROUP SILVER AWARD
MALAYSIA 1000699 TAN JIA JUN SENIOR SECONDARY GROUP SILVER AWARD
MALAYSIA 1000425 EWAN KOAY CHIEN LIANG SENIOR SECONDARY GROUP BRONZE AWARD
MALAYSIA 1000421 MARTIN UNG CHEE HONG SENIOR SECONDARY GROUP BRONZE AWARD
MALAYSIA 1000426 MOHAMMAD MAHADHIR BIN MACHAMUD SENIOR SECONDARY GROUP BRONZE AWARD
MALAYSIA 1000432 MUHAMAD IRFAN JAUZI BIN MOHD ASRIN SENIOR SECONDARY GROUP BRONZE AWARD
MALAYSIA 1000433 MUHAMMAD AFIQ TARMIZIE BIN LANEGARA SENIOR SECONDARY GROUP BRONZE AWARD
MALAYSIA 1000697 SHERISE CHIN SZE YOU SENIOR SECONDARY GROUP BRONZE AWARD
MALAYSIA 1000437 SIRAIL BIN JAMRIS SENIOR SECONDARY GROUP BRONZE AWARD
MALAYSIA 1000700 WAYAN WONG JIAN WEI SENIOR SECONDARY GROUP BRONZE AWARD
MALAYSIA 1000422 WONG FU CHEONG SENIOR SECONDARY GROUP BRONZE AWARD
MALAYSIA 1000438 AMIR ARHAM BIN MAHRA SENIOR SECONDARY GROUP MERIT AWARD
MALAYSIA 1000701 ANYA KIMBERLY KOW SENIOR SECONDARY GROUP MERIT AWARD
MALAYSIA 1000419 BRIAN TING CHIN ING SENIOR SECONDARY GROUP MERIT AWARD
MALAYSIA 1000420 CHRISTINA KONG EN YI SENIOR SECONDARY GROUP MERIT AWARD
MALAYSIA 1000702 ELVINSON NG JIATAO SENIOR SECONDARY GROUP MERIT AWARD
MALAYSIA 1000436 HULDYAH BINTI ARWANSYAH SENIOR SECONDARY GROUP MERIT AWARD
MALAYSIA 1000424 JOYCE WONG HUI CHEE SENIOR SECONDARY GROUP MERIT AWARD
MALAYSIA 1000431 KASRIANSYAH BIN RULLY SENIOR SECONDARY GROUP MERIT AWARD
MALAYSIA 1000427 MUHAMMAD EL HELMY BIN HAMZAH SENIOR SECONDARY GROUP MERIT AWARD
MALAYSIA 1000434 NADZEERAH BINTI NORHAK SENIOR SECONDARY GROUP MERIT AWARD
MALAYSIA 1000428 NUR ANIS SAFIAH BINTI MOKSHIN SENIOR SECONDARY GROUP MERIT AWARD
MALAYSIA 1000429 NUR SHAFIQAH BINTI ABD AZIZ SENIOR SECONDARY GROUP MERIT AWARD
MALAYSIA 1000435 NUR ZAIRAH AYUNI BINTI MOHD ZAIN SENIOR SECONDARY GROUP MERIT AWARD
MALAYSIA 1000430 NURUL ASMA BINTI AHMAD SENIOR SECONDARY GROUP MERIT AWARD